Random thoughts

Zkus sníst řasenku, třeba budeš krásná i uvnitř

17. června 2014 v 19:24
No, v dnešní době v a našich končinách máme dostatek různých vymožeností. Třeba kosmetiky. Někdo jí má více, někdo méně, někdo se nelíčí atd. Ale to co vážně nechápu jsou holky, které dobrovolně vypadají jako děvky (aniž by byly, zatím). Osobně mi každá přijde hezčí s minimem líčidel, nevím, jak u kluků, je to dost individuální. Já používám make-up jen na zakrytí pár nedokonalostí, pak trochu zvýrazním oči linkou a řasenkou, toť vše. Na takové to úplné přeměňování kontur vašeho obličeje fakt moc nejsem. A je to žrout času. I peněz. Kdybych neměla tmavé kruhy pod očima, nesjednocenou pleť a nevýrazné řasy, tak se na to celé asi i vykašlu.
Jo, taky jsem dávno, vážně hodně dávno, měla období, kdy jsem na sebe naplácala, co jsem mohla, jakobych potom vypadala lépe. Ještěže to byla přechodná fáze. Už nešílím z toho, že jsem se nestihla nalíčit. Spíš je pro mne důležitější, jestli nepáchnu a nemám mastné vlasy.
Ono se to v každé době přehánělo s tím zušlechťováním, není na tom nic špatného, jen ta míra někdy chybí.

Tak toho na sebe neplácejte přehršel...hrozí, že budete vypadat takto↓
YOLO o/ | via Tumblr
A lidi se vás přesně takto leknou▲

Každý musí někoho nenávidět

13. prosince 2013 v 22:15
I hate everything about me
Určitě znáte pocit, že se například objeví ve vašem životě někdo nový a vy ho třeba moc nemusíte. Ani k tomu nemáte důvod, jen ho nenávidíte proto, že je, že dýchá, že žije. Vidíte jeho ksicht a hned se vám vaří krev v žilách. Slyšíte jeho kecy a máte chuť mu zalepit ústa anebo nechat ho spadnout do černé díry, aby se postupně rozdělil na pouhé atomy.
A to ani nemusí mít ve vašem malicherném životě větší roli.
 
 

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!