Návody&DIY

Zatoč s akné! Zn.: Přírodně

24. února 2014 v 13:10
Akné jsou nepříjemné pupínky objevující se zejména na obličeji, ale také na krku či pod vlasy. Jak se jich zbavit bez použití drahých a občas i nefunkčních přípravků z drogerie? Tady přináším pár svých tipů. Na začátek je ale třeba říct, že každá máme pleť citlivou na něco jiného, ne vše může fungovat právě na vás. Pokud se ale chcete akné vážně zbavit, já bych zkusila vše:).

Odličuješ si pleť správně?

4. září 2013 v 17:39
Spousta dívek se skvěle líčí, ale někdy nebo pořád zapomínají na večerní odlíčení a vyčištění pleti. Přitom na tom závisí jak budoucí kvalita pleti, tak i tvého spánku. A navíc: Je možné, že se ti do rána líčení rozmaže a budeš potom vypadat jako "emo".

Ušetři: Vyrob si domácí pleťovou masku

3. září 2013 v 20:31
Losing My Way | via Tumblr
Chystáš doma pyžamovou párty? Anebo nechceš utrácet za produkty v drogerii? Pak určitě oceníš návod na domácí pleťovou masku a mimochodem: Až uvidíš své kamarádky s maskou, a ony uvidí tebe, tak to bývá největší sranda:)!

Back to school: Líčení

30. srpna 2013 v 20:55
Škola se neodvratně blíží, tak mě napadlo dát sem návody na líčení, které mě zaujaly. Líčení je samozřejmě decentní, do školy bych nějak extravagantně opravdu chodit nedoporučovala. Určitě můžete čekat v brzké době další články Back to school.
 
 

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!