Móda

Není nutné posuzovat podle vzhledu

12. března 2014 v 2:54
K nám do školy přišla nová spolužačka. Ne moc hezká, ne moc škaredá. Ale lidi se stejně nejdříve dívají na to, jak vypadáte. Ale stejně to, a kor v dnešní době, o člověku téměř nic nevypoví. Většina lidí nosí neprůhlednou masku, za kterou ukrývají svou pravou tvář před okolním světem. Ten je pro změnu vidí jako nádhernou vílu, všechny trendy splňující, prostě dokonalou. Ale večer, to přichází ta chvíle, kdy víla vezme do ruky odličovací tampon a všechna krása se rázem rozplyne a nikdo by ji již nepoznal. Jen její budoucí manžel bude mít asi šok, vedle koho se to ráno probudí:).

Jak změnit svůj styl oblékání k lepšímu?

26. prosince 2013 v 22:24
Občas se mě lidé ptají, jak na to, aby se oblékali lépe a aby se okolí jejich oblečení líbilo a nepůsobilo směšně. Opravdu nejsem žádný módní guru a ani si tu na něho hrát nebudu, ale myslím, že bych tu mohla objasnit základní věci, které by se poté daly využít i při tvorbě vlastního stylu.

Rozbor stylu: Lana Del Rey

7. října 2013 v 18:34
lana del rey | via Tumblr
Rozbory stylů známých hvězd mě dost začínají bavit, takže dneska vám představím mojí nejoblíbenější zpěvačku Lanu Del Rey, vlastním jménem Elizabeth Grant, dceru milionáře,zpívající zejména alternativní žánry.

Rozbor stylu: Selena Gomez

4. října 2013 v 20:35
Selena Gomez je mladá zpěvačka, která se proslavila především účinkováním v dětských seriálech, v neposlední řadě také díky vztahu s Justinem Bieberem, má na svém kontě také několik známých hitovek. Jak si ale Sel vede v módě a jak se jí můžeme inspirovat?

Dej průchod svému stylu

7. září 2013 v 15:45
~ From facebook
Mít styl, to je jako poklad. Proč? Ono většinou nestačí se obléct značkově od hlavy až k patě, když to člověk neumí nosit. Jak si tedy vybudovat svůj vlastní originální styl?

Mé oblíbené obchody

28. srpna 2013 v 18:57
Táákže, před začátkem tohoto článku musím zdůraznit, že nakupování mě nehorázně baví. Ne, nejsem shoppaholička, neutrácím za drahé věci a ani nenakupuji tak často, ale když už, tak si to hodlám pořádně vychutnat. No, uvidíme, jestli mám s vámi, čtenáři, něco společného...

Ach ty nákupy!

2. června 2013 v 13:47
Znáš taky ten pocit, kdy přijdeš do nákupního centra a máš pocit, že by sis měla koupit snad vše, na co sáhneš? Ale doma se ti to moc nezdá? Podívej se na tipy, jak v obchodech nenaletět a být šťastná shoperka (ne ta, která je na nakupování závislá).
Nenech se napálit
V některých obchodech tě přivítají prodavačky, které se tě zeptají, co konkrétního sháníš a případně ti danou věc i najdou. To je dobře. Ale nenech se zmást! Někdy tě přivedou k nejdražšímu regálu a vnucují ti věci, které ti vůbec nesluší! Ty musíš sama vědět, co ti sluší a je ti to pohodlné. Nezapomeň, že tě prodavačka zasype všemožnými komplimenty, jen aby prodala.
Dalším bodem napalování zákazníků jsou hubnoucí zrcadla. Zkrátka si zkousíš něco v kabince a v zrcadle vypadáš i v tom upnutém tričku jako modelka. A doma je ti pak na nic. Připrav se na to a na nákupy si proto raději ber kamarádku.
 
 

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!