Deník

Vysvědčení a prázdniny

28. června 2014 v 18:10
<3 | via Tumblr
Tak konečně mám zase o papír více toho dokumentu, kterému se říká vysvědčení. Moc to pro mě neznamená, ale jsem ráda, že nedopadlo tak špatně, i když na školu vesměs kašlu. Vyznamenání mi uniklo o kousínek:). Jenže teď mám prozměnu fůru volného času. A nevím, co s ním. Nějaké výlety budou, jenže já musím stále něco dělat. Neumím totiž odpočívat, to je můj problém. A i když školu ze srdce nesnáším, ty dva měsíce mi budou chybět takové ty nudné povinnosti jako je brzké vstávání, vypracovávání úkolů po večerech a dokonce i ten stres, jak dopadnou pro mě těžší předměty. Stres není dobrý, zkracuje život, jenomže mě žene stále dopředu. No, ten hlavní ale ten hlavní důvod jsou samozřejmě přátelé a známí, kteří se rozutečou do všech světových stran. Trávím s nimi každý den, co už jsme spolu zažlili je na snad na knihu:D. A budou mi chybět i dokonce otravní spolužáci, sice ne tak moc, no, tešit se budu i na ně, protože nikdo ve třídě není vyloženě tak hrozný, i když se často hádáme, pomlouváme, a vůbec jsou ty vztahy napjaté.

A pak najednou přijde den, kdy se bohužel nebo bohudík naše cesty rozejdou a nikdy se s většinou z nich již neuvidíme. Tváře, které jsme předtím viděli každý den, se kterými jsme prožili značnou část života, se rozplynou ve tváře cizí, se kterými se později ani nepozdravíme. O někom budeme stále vědět, jak se mu daří, někdo ale zmizí a existovat bude už jen na třídních fotografiích v albu. A někdo se zase tak změní, že ho nepoznáme.

No, to je život:), teď si jdu ale konečně ty prázdniny užít, každý volný den je vzácný. Tak si to taky užijte!

Po delší odmlce...

27. května 2014 v 16:58
Untitled
Haha, opět se hlásím! Proč jsem tu vlastně tak dlouho nebyla? Upřímně, na blog jsem zapomněla a neměla jsem moc nápadů na články. Ale těší mě, že sem za tu dobu i tak někdo chodil.
Za chvíli tu již budou prázdniny, tak já jen rychle doopravím pár známek a pak si budu konečně naplno užívat života, což znamená více nápadů, takže více článků i na blogu.

A nakonec:
••Mám na vás menší prosbu a sice, jestli byste, prosím, hlasovali v anketě pod tímto článkem. Vám to zabere pár vteřinek a mně to pomůže dále zlepšovat tento blog. Chci mít blog podle obrazu svého, názor čtenáře je ale také důležitý:) (stačí kliknout na /přidat komentář/.••

Mějte se hezky a užijte si krásné deštivé dny♥.

Další konec světa na obzoru!

11. ledna 2014 v 14:13
Možná jste už slyšeli o dalším konci světa, který by se měl odehrát 22. února 2014, což je dosti blízko. Po Mayích s jejich kalendřem přišli na řadu Vikingové s Ragnarokem.
Má se odehrát zničující bitva mezi dobrem a zlem-nikdo nebude ušetřen, ani bohové ne. Zůstane jen osm dobrých bohů a dva lidé. Muž a žena, kteří se budou živit kapkami ranní rosy a vznikne lepší svět.
Zajímavou věcí je, že Vikingové nepředpověděli toto datum, ale bylo vypočítáno experty na severskou mytologii. Ať je to pravda či ne, tak je tato předpověď dost zajímavá.

Novoroční předsevzetí?

5. ledna 2014 v 15:13
Asi je již trochu pozdě psát tento článek, ale budiž. Já jsem si nikdy novoroční předsevzetí nedávala, protože mi bylo nějak jedno, co se stane a podle toho to také dopadlo:). Moje "oslava" na Silvestra dopadla jako vždy velice katastrofálně. Opravdu, raději nemluvit :D. A upřímně, někdy bych tyhle věci úplně vyškrkla.

Nuda je zábava

10. září 2013 v 16:00
(61) Tumblr
Asi si říkáte, co je to zase za nadpis, ale jsem prostě taková malátná a není mi dobře. Zítra máme dvě písemky (což je na začátek roku dost, ale co už), měla bych se učit, ale fakt na to nemám náladu, možná později. Zkrátka se na můj život sesypalo dost povinností, tak před nimi, alespoň dočasně, utíkám na blog. Chtěla bych vytvořit i nějaký složitější design...já bych toho chtěla. Vlastně...co chci?

Jak válčíte?

6. září 2013 v 16:37
Life :) | via Tumblr
Srdečně vás všechny zdravím:). Už je tomu týden, co začala škola, naštěstí jsme se moc neučili a zatím to byly takové ty úvodní hodiny. Ale abych pravdu řekla, i to je dost náročné. Vstávání mi dělá dost problém, takže se to dost podepsalo i na mém líčení. Včera jsem měla totiž celý den zkažený, jednak jsem si večer před tím dala pleťovou masku, kterou jsem zapomněla smít, protože jsem usnula a ráno jsem měla celý obličej totálně mastný. A pak jsem vstala ještě pozdě, takže jsem vypadala jak poděs.
Co budu dělat dnes? Uklízet, protože je tu všude borčus...a pak se budu učit, příští týden už budou testy. Taky se sejdu s pár přáteli, pokecáme. A večer si obarvím vlasy smývatelnou barvou Palette instant color. Akorát vydrží jen 6-8 umytí, což jsem nevěděla, takže snad nebudu muset hned kupovat novou. Večer si snad najdu chvíli pro čtení nebo meditaci, víkend bude totiž dost hektický. Jo no, mám to ho celkem dost, tak ať to stihnu, toto byl spíše takový rychlý oznam:).

I♥Shopping

29. srpna 2013 v 12:28
Statigram – Instagram webviewer
Zdravím všechny návštěvnice! Už dlouho jsem nepřidala něco do deníčku, tak jsem to chtěla napravit. Bohužel, prázdniny neodvratně končí. Uběhly tak rychle, ještě teď si pamatuji, jak jsem psala článek, že už potřebuji prázdky, je tady. A jak už uvádím tam, chtěla jsem za událostmi v minulém šk. roce udělat tlustou čáru. Přes volno se mi to povedlo, snad to tak zůstane. A navíc: S kamarádkou chceme tak nějak změnit naši image. Nechceme už být roztomilé a naivní holčičky, co všechno odkývají. Musíme se naučit říkat ne a myslet v prvé řadě na to, ať se my dvě máme dobře.
No, poslední dny prázdnin nemám co dělat, takže hodně nakupuji. Brzy půjdu do obchoďáku zase a pak zase...nejsem tak bohatá, ale slíbila jsem to kamarádkám. Samozřejmě navštívím všechny své oblíbené obchody. A taky potřebuji nový pudr, po tom starém se doslova jen zaprášilo. Přemýšlela jsem, jestli neudělat nějaké Back to school tipy a asi jo, čekejte je na blogu.
Doufám, že si užijete poslední dny prázdnin a já jdu chystat nový článek...mějte se!

Todays >coffeee<

15. dubna 2013 v 19:08
Dnes byl vcelku normální den. Když jsem přišla do školy, pár lidí mi pochválilo oblečení a jako vždy jsem si povídala s kamarádkami. Předměty byly docela v pohodě, dostala jsem dvě jedničky, takže super. Pak jsem šla domů, surfovala jsem po netu a pak dala jsem si ledovou kávu (na obrázku, ale mobilem, tak berte s rezervou)+cookies. Přišli pro mě kamarádky, jestli nechci ven, samozřejmě, že jsem šla, i když jen na chvíli. Doma jsem dodělala zbývající úkoly do školy+ještě opáčko matiky.
Btw. jsem ráda, že už je jaro, konečně nemusím nosit bundu:D. Každopádně každé počasí mi leze krkem, snad jenom déšť je pro mě nějak příjemný (i když většina lidí ho nesnáší).

Jak se máte vy? Taky jste rádi, že je jaro? Nebo máte radši zimu?

Učící den

6. dubna 2013 v 18:29
Dneska je víkend, takže jsem se musela docela dost učit matematiku. Asi se půjdu učit i dál, ale moc se mi nechce:).
Ráno jsem vstala, když už ostatní byli vzhůru a klasicky zapla televizi, kde jako vždy nic nedávali. Pak jsem se nasnídala a šla do knihovny. Půjčila jsem si knihu Rebelky, na kterou jsem četla dost recenzí. A pak samozřejmě ještě nějaké knihy s příklady na matiku. Řeknu vám, že nějaké příklady mi daly dost zabrat na pochopení, ale jsem ráda, že už v tom tak neplavu, protože dřív byly moje matematické znalosti značně omezené...
A ne každý den je veselý..."kamarádka" (v uvozovkách, protože mě stejnak pomlouvá...) je na mě naštvaná za něco, za co stejně nemůžu. I když sama jsem holka, tak logiku holky nikdy nepochopím:(, každopádně doufám, že se situace brzy vyřeší, nechci se s někým zbytečně hádat. Zítra se vydávám do obchodu, chci se zaměřit hlavně na nákup doplňků a asi na blogu založím rubriku Nákupy, ze které si pak třeba můžete vzít inspiraci.

My normal day

5. dubna 2013 v 16:42
Ahoj! Jak jste si všimli, je tu nová rubrika, ve které se vám budu "svěřovat". Mimochodem: Taky jsem založila FB stránku blogu, ale ještě tam nic není (jenom popisek), protože je to zatím na nic, když sem skoro nikdo nechodí. A je tu ještě jedna novinka, ale to už je taková dílčí záležitost: Budu dělat rámečky u všech fotek tady na blogu a budu se snažit fotit častěji i vlastní fotky (můj foťák je ale momentálně v indispozici).
Tak přejděme k dnešnímu dni. Vy jste určitě hrozně "natěšení", co nového se o mně zase dozvíte. Ráno jsem vstala a "těšila" se do školy. Vstávám obvykle v šest, abych se stihla nalíčit. No ne, že bych se líčila hodinu, ale jsem ráda, když všechno na "jedno brdo" a mám ještě nějakou časovou rezervu. Případně se taky můžu něco doučit, zopakovat atd. Pak jsem se koukala na Snídani s Novou. Moderovali zrovna Tomáš a Tomáš, takže to byla aspoň trošku sranda. No, a pak jsem šla do školy. Zazvonila jsem na kámošku a ty tři minutky ke škole jsme si povídaly. První hodinu byl Čj, takže jsem dostala jedničku. A pak čas plynul jako bych byla v mrazáku. Tolik nezajímavých informací! Naštěstí jsem (aspoň doufám) přežila v psychickém zdraví. I když ohroženo bylo i zdraví fyzické: obědem. Nejenže byla hrozná fronta, ale ještě jsou obědy ve škole...prostě hrozné. Máme na výběr více obědů, ale většinou nestojí za nic ani jeden.
 
 

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!