Není nutné posuzovat podle vzhledu

12. března 2014 v 2:54 |  Móda
K nám do školy přišla nová spolužačka. Ne moc hezká, ne moc škaredá. Ale lidi se stejně nejdříve dívají na to, jak vypadáte. Ale stejně to, a kor v dnešní době, o člověku téměř nic nevypoví. Většina lidí nosí neprůhlednou masku, za kterou ukrývají svou pravou tvář před okolním světem. Ten je pro změnu vidí jako nádhernou vílu, všechny trendy splňující, prostě dokonalou. Ale večer, to přichází ta chvíle, kdy víla vezme do ruky odličovací tampon a všechna krása se rázem rozplyne a nikdo by ji již nepoznal. Jen její budoucí manžel bude mít asi šok, vedle koho se to ráno probudí:).

V dnešní době je všeho dost a vše si můžeme koupit. Někdo kupuje více, někdo méně, ale výběr je obrovský. A právě proto nemá smysl se dívat na naši vnější krásu, protože je to s nejvyšší pravděpodobností klam a pouhá hra s líčidly.
Co je zajímavé je to, že většina lidí, kteří moc makeup nepoužívají, jsou mnohdy hezčí než kosmetické blogerky, které jich mají habaděj! Samozřejmě, pokud chceme nějak vypadat, nějaká péče je na místě, ale nic se nemá přehánět. Snad to někdy pochopí i desetileté zmalované holčičky, které díky snadné dostupnosti líčidel (i v časopisech atd.) zrácejí své nejlepší roky života.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!