Novoroční předsevzetí?

5. ledna 2014 v 15:13 |  Deník
Asi je již trochu pozdě psát tento článek, ale budiž. Já jsem si nikdy novoroční předsevzetí nedávala, protože mi bylo nějak jedno, co se stane a podle toho to také dopadlo:). Moje "oslava" na Silvestra dopadla jako vždy velice katastrofálně. Opravdu, raději nemluvit :D. A upřímně, někdy bych tyhle věci úplně vyškrkla.


Co jsem měla dělat po celý svůj krátký život, je šetřit. Všechno totiž hned utratím a navíc mě zruinovaly (píše se to tak?) Vánoce. Zkrátka a dobře, v obchoďáku si příjdu jako milionář a pak se divím, že mi nic nezbyde. Chci si šetřit na dekorace do pokoje, což není levná záležitost, takže pár tisíc by se šiklo. Takže své obnosy, které dostanu darem už nepofičí do peněženky na utracení, ale hezky do truhličky, ať je jich tam víc!

Dále bych měla jistě omezit nezdravé jídlo a pití. Což ale vím, že se asi nestane:(. "Trpím" totiž tím, že mohu jíst a nepřibrat, takže mi to prostě nedá. Ale kdybych si toto předsevzetí nedala, taky by to bylo špatně.

A další věc, která je možná klišé, ale měla bych cvičit. Sice jsem hubená, ale potřebovala bych trochu vypracovat. Asi využiji nějakou 30 denní výzvu, protože tak nad tím budu mít alespoň trochu kontroly. Bohužel nevím, co mi tentokráte škola a jiné povinnosti nadělí, takže snad nebudu úplně grogy, abych se na to musela vykašlat.

Co bych jistojistě udělat měla je učit se. Dost jsem se zhoršila, takže jedničky by byly vítané, ale řeknu vám, je to stres!
Ale horoskopy na tento rok jsou pro mé znamení velmi příznivé jak pro vztahy, tak pro různé "pracovní" úspěchy. Mám se asi na co těšit, snad se vyplní, většinou na mě totiž sedí. Například když si něco takového večer čtu, tak to mnohdy docela vystihne ten den. Jsou zkrátka věci, kterým obyčejný smrtelník snad ani nerozumí:).

Vím, že lavina přáníček už asi odezněla, ale i tak vám přeji vydařený rok 2014! Nebudu sem psát takové klišé, jako hodně lásky atd. Každý ví, co sám potřebuje, tak si splňte své sny a buďte šťastní. A snažte se pomoct těm, co moc veselí nejsou a nemyslete jen na sebe.
Tak jo, užijte si to!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petrav - ja-psovod.blog.cz Petrav - ja-psovod.blog.cz | E-mail | Web | 6. ledna 2014 v 18:06 | Reagovat

Já si také nikdy předsevzetí nedávám - co bude, to bude, a já jsem moc stará na to, abych si slibovala, že něco změním, a tak raději užívám života žiji ho dle vlastních představ :-).
Já jsem nikdy zrovna nešetřila :D. Dostala jsem kapesné a hned pro nanuk, brambůrky nebo jiné :D :D.
Jo jasně - to chápu :-). V obchoďáku si také myslím, že si můžu koupit vše - to se mi stalo zrovna v sobotu, nakoupila jsem haba, haba věcí, přijdu ke kase a tam zjistím, že abych to zaplatila, chybí mi skoro pětistovka :D :D :D.
Páni, tak to jsme na tom stejně (musím se pochlubit) - já bych taky žrela furt a všechno, a vůbec nic nepřiberu :D :D.
Učit se? Bože, já to zvládla i bez učení :D :D. Ale jó, učení je dobré, ale nemusíš - ne NESMÍŠ - to s tím přehánět - neměla bys pak čas na ostatní, a hlavně na kamarádky a na to tvé cvičení (mluvím z vlastní zkušenosti).

2 Anastasia Cavey Anastasia Cavey | 6. ledna 2014 v 19:05 | Reagovat

[1]: No, s učením jsem to dřív musela dost dohánět, takže vím, že to sebere fakt spoustu času. Ale už nejsem tak soustředěná, takže víc než hodinu denně do toho dát nemůžu:D.
A ještě taková menší aktualitka ode mě, s tím cvičením to zatím vypadá bledě. O všední dny jsem dost unavená, ale třeba někdy bude čas o víkendu. Fakt totiž nemám moc sílu, takže něco nabrat by se hodilo:).

3 Dakota -- staycomplicated.blog.cz Dakota -- staycomplicated.blog.cz | E-mail | Web | 6. ledna 2014 v 21:59 | Reagovat

První tři máme společné. Doufám, že se mi v letošním roce bude s těmito věcmi dařit lépe než v roce loňském -.- přeju hodně štěstí do nového roku, opožděně.

4 Anastasia Cavey Anastasia Cavey | 7. ledna 2014 v 16:16 | Reagovat

Děkuju, tobě samozřejmě taky!:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!