Ženská image v průběhu století

22. prosince 2013 v 18:42 |  Jiné
Pokud by někoho zajímalo, jak se ženy oblékaly a stylizovaly v dobách dávno minulých, tak tohle video určitě uvítáte. A taky by možná mohlo zaplácnout chvíli z hodiny dějepisu :D. Ne vážně, obvykle na blog takové věci nedávám, přijde mi to zbytečné, videa si přeci každý může najít sám, ale o tohle bych se s vámi vážně ráda podělila. Po zhlédnutí videa jsem měla velmi zvláštní pocit, takové to Nic netrvá věčně a všechny ideály a trendy stejně jednou vymizí...
A abych se přiznala, přijde mi, že dříve se ženy lépe oblékaly než dnes:/.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tendy Tendy | E-mail | Web | 22. prosince 2013 v 18:52 | Reagovat

Páni, :) Vážně něco... je zajímavé dívat se na ty chvíle, jak se prolínají v minutách, a přesto tak trochu nahlédnout do těch dob. Dnes už lidé nevědí, co na sebe plácat. Nejhorší u nás ve škole ty desetiletý holčiny, co netuší, kolik tun rtěnky a pudru by k těm svým výstřihům (do kterých ani nemají co dát...) ještě přihodily. Nejde o to, vracet se tisíce let zpátky, když se ale podíváte třeba jen na ty dřívější léta minulého století, alespoň tam ženy chápaly, co to znamená se hezky obléknout. Haló, kdy už konečně vypadnou minisukně a drobná tílečka? I když, co si to nalhávám, čím dál blíže jsme létu, :))

2 An An | 22. prosince 2013 v 19:21 | Reagovat

[1]: Máš úplnou pravdu! Nesnáším fifleny, ale naopak obdivuji staré trendy, podle kterých bych se jednou chtěla umět obléct.
Malé holčičky s nánosem make-upu vysoce nesnáším, mít takovou doma, hned jí obléknu lépe...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!