Prosinec 2013

Jak změnit svůj styl oblékání k lepšímu?

26. prosince 2013 v 22:24 Móda
Občas se mě lidé ptají, jak na to, aby se oblékali lépe a aby se okolí jejich oblečení líbilo a nepůsobilo směšně. Opravdu nejsem žádný módní guru a ani si tu na něho hrát nebudu, ale myslím, že bych tu mohla objasnit základní věci, které by se poté daly využít i při tvorbě vlastního stylu.

Modelky bez make-upu

23. prosince 2013 v 18:44 Jiné
Realita je mnohdy jiná než jak vidíme na upravených plakátech. I modelky jsou lidé a bez make-upu vypadají jako obyčejné smrtelnice. Myslím, že po přečtení článku můžete zahodit všechny své komplexy:).

Sci-fi seriál Doctor Who

23. prosince 2013 v 15:41 Knihy&Filmy
Dalo by se říci, že Doctor Who (Pán času) je můj naprosto nejoblíbenější seriál. Proč? Nevím, ale možná je to tou neotřelou myšlenkou týpka, který může měnit dějiny a zachraňovat svět. Když o tom tak přemýšlím, tak by se dalo říct, že je vlastně Bůh?

TAG: 17 otázek a odpovědí

22. prosince 2013 v 19:16 Jiné
Opět vás zdravím:). Tentokráte již s druhým tagem, který zveřejňuji na blogu. Zase se o mně něco nového dozvíte, jakoby to někoho zajímalo, že :D. Ale jsou Vánoce a mezi tím vším cukrovím a svátečními filmy mě to nebaví pořád dokola a také proto je tento tag "normální" nikoli se speciálními sezónními otázkami. Ať se hezky čte!

Ženská image v průběhu století

22. prosince 2013 v 18:42 Jiné
Pokud by někoho zajímalo, jak se ženy oblékaly a stylizovaly v dobách dávno minulých, tak tohle video určitě uvítáte. A taky by možná mohlo zaplácnout chvíli z hodiny dějepisu :D. Ne vážně, obvykle na blog takové věci nedávám, přijde mi to zbytečné, videa si přeci každý může najít sám, ale o tohle bych se s vámi vážně ráda podělila. Po zhlédnutí videa jsem měla velmi zvláštní pocit, takové to Nic netrvá věčně a všechny ideály a trendy stejně jednou vymizí...
A abych se přiznala, přijde mi, že dříve se ženy lépe oblékaly než dnes:/.

Thin or fat?

22. prosince 2013 v 16:27 Jídlo
You see da boobs? They are disappearing!!!
Co je lepší být tlustá či hubená? Ať už jste co jste, vždycky se najde někdo, kdo má k vaší postavě nějakou připomínku. A množství připomínek záleží na množství tuku. Jste-li moc tlustá, zažijete i moc urážek a pokud jste moc hubená, můžete k urážkám připočítat i závist.

Vánoční úklid? Hračka!

17. prosince 2013 v 18:59 Tipy
Blíží se nám Vánoce, svátky všemožných oslav a zábavy, ale také dosti velkých příprav, do kterých spadá především úklid.
Co myslíš, zvládneš to?

Každý musí někoho nenávidět

13. prosince 2013 v 22:15 Random thoughts
I hate everything about me
Určitě znáte pocit, že se například objeví ve vašem životě někdo nový a vy ho třeba moc nemusíte. Ani k tomu nemáte důvod, jen ho nenávidíte proto, že je, že dýchá, že žije. Vidíte jeho ksicht a hned se vám vaří krev v žilách. Slyšíte jeho kecy a máte chuť mu zalepit ústa anebo nechat ho spadnout do černé díry, aby se postupně rozdělil na pouhé atomy.
A to ani nemusí mít ve vašem malicherném životě větší roli.

Jak vypadat dobře na fotkách?

9. prosince 2013 v 19:45 Tipy
Vyletí ptáček, sýýýr...a stejně vypadáš jako strašidlo. Ať už se jedná o třídní fotku nebo se fotíš s kámoškou? Zkus si pročíst následující tipy, třeba budou k užitku:).

Nepózuj
To si nech až pro stránky modelingových časopisů! Například právě na třídní fotce není moc dobré vyčnívat, ale tvářit se spíš neutrálně. Naopak s kamarády můžeš přihodit i nějaký ten ksichtík, ale nepřeháněj to (to platí i o růžkách jako naschvál nebo vtip). Nestůj jako prkno, spíše se mírně natoč z profilu (mírně, ne jako na vězenských fotkách). Nepůsob tak moc křečovitě, trochu se uvolni a prohni ve svalech.

Tři oblíbenci od Avonu

9. prosince 2013 v 19:16 Kosmetika


Tak, jsem tu s další recenzí, dnes konkrétně na mé tři vybrané produkty od Avonu. Jinak mám od této značky ráda téměř všechno, co si objednám, ale tyto věci mi přišly asi nejzajímavější a schválně jsou každá z úplně jiné kategorie.

BB cream Flawless: Již dlouho jsem hledala něco kvalitnějšího a ne zas tak drahého. Přesnou cenu si již bohužel nepamatuji, ale myslím, že to bylo něco kolem 150 korun, víc ne. Dalším lákadlem pro mne bylo i SPF 15, což je v zimně celkem na nic, ale třeba vydrží déle, ale také se mi líbí, že je 10v1. Na obličeji se rozírá velmi dobře a krásně sjednocuje tón pleti, vzhled je dost přirozený. Krycí schopnosti nejsou bůhvíjaké, takže pokud máte hlubší nedokonalosti, sáhla bych po něčem trošku jiném. Dnes mi bohužel trošku zhrudkovatěl na čele, naštěstí to nebylo moc vidět, ale stalo se mi to poprvé, připisuji to tedy své pleti. Za tu cenu je to bomba.
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!