Říjen 2013

Halloween je zde

31. října 2013 v 12:30
Untitled
Tak přátelé, je to tady. Milovaný a nenáviděný helouvín se po roce opět vrací a možná s ještě větším zástupem obdivovatelů. Ano, tato americká tradice už má své příznivce i v ČR. Upřímně se tento svátek líbí i mě, tak jsem si říkala, že bych mohla vydlabat třeba nějakou tu dýni anebo udělat něco podobně duchařského. Ale ne. Já jsem si ji prostě za těch sedmdesát nebo kolik korun v tom Kauflandu koupit nemohla, páč jsem neměla ani haléř a taková dýně se stejně těžko krade :D. Hm, pak mě napadlo zapálit svíčku, ale to dělám stejně pořád, nic speciálního na tom není. A taky jsem chtěla jít na nějakou halloweenskou party, jenomže se nekonala dnes, ale už dříve a to jsem neměla čas...
No ale už jen čekám na to, až i u nás budou chodit děti převlečené za strašidla a žebrat o sladkosti. Tak to si ještě rozmyslím, jestli ode mě dostanou lízátko nebo česnekový bonbon.

Jak mít dloooooooouhé vlasy?

7. října 2013 v 19:04 Vlasy
Také závidíš dlouhovlasým holkám vlasy vlající ve větru? Nejsi sama, spousta lidí chce mít super hřívu, ale někdy jim osud moc nehraje do karet. Jak tedy najít eso v rukávu, díky kterému ti vlasy konečně narostou?

Rozbor stylu: Lana Del Rey

7. října 2013 v 18:34 Móda
lana del rey | via Tumblr
Rozbory stylů známých hvězd mě dost začínají bavit, takže dneska vám představím mojí nejoblíbenější zpěvačku Lanu Del Rey, vlastním jménem Elizabeth Grant, dceru milionáře,zpívající zejména alternativní žánry.

Rozbor stylu: Selena Gomez

4. října 2013 v 20:35 Móda
Selena Gomez je mladá zpěvačka, která se proslavila především účinkováním v dětských seriálech, v neposlední řadě také díky vztahu s Justinem Bieberem, má na svém kontě také několik známých hitovek. Jak si ale Sel vede v módě a jak se jí můžeme inspirovat?
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!