Dej průchod svému stylu

7. září 2013 v 15:45 |  Móda
~ From facebook
Mít styl, to je jako poklad. Proč? Ono většinou nestačí se obléct značkově od hlavy až k patě, když to člověk neumí nosit. Jak si tedy vybudovat svůj vlastní originální styl?


Uměj si vybrat
Zkoušíš si tričko, které se ti moc líbí, ale zrovna ti nesluší? Neber ho, ani kdyby to bylo nejtrendovější triko na světě. V oblečení by ses měla v prvé řadě cítit dobře, takže pokud víš, že v něm nevypadáš zrovna úctihodně, může se to odrazit i na tvém jednání s lidmi. Pokud na ně nepůsobíš dobře, myslí si, že si mohou leccos dovolit.

Co je značkové, to se počítá?
Spousta lidí má skříň přecpanou oblečením různých drahých značek, ale i tak nemají ani špetku stylu. Nemusíš se vždy vyskytovat v drahých obchodech, i secondhandy mají své kouzlo, navíc klidně i za poloviční cenu. A je úplně fuk, jaká je to značka, nebo kolik to stálo.
Umění nosit
Se svým outfitem si můžeš jakkoliv pohrát, přidej zajímavé doplňky, nezapomeň na úsměv. Pokud budeš nakupovat v secondandech nebo si vyrábět vlastní doplňky, můžeš být každý den skvěle nazdobená:).

Není to jen oblečení...
...ale i tvá osobnost. Jak to, že někteří lidé se oblékají hrozně, a stejně jsou oblíbení? A ten, kdo se oblékne sebelíp zůstane v koutě. Jde o tvé charisma, jak vystupuješ, zda se chováš slušně, i to se podepíše na tvém stylu. Chceš být radši "ta blbka" anebo "ta fajn holka"?

Nemusí být každý jako ze škatulky
Zavři své kritické oko a přestaň řešit svůj vzhled. Nikdo nikdy nebude dokonalý, dokonalost existuje u každého jiná, nikdy se nezavděčíš všem. Jde ale o to, aby ses zavděčila sobě! Ty jsi ta, která určuje, jak se budeš cítit! Nenech si zkazit den třeba tím, že se ti nepovede líčení, prostě žij svůj život, své zájmy, dej do toho všechno. Hlavně nedovol ostatním, aby určovali, jak se budeš cítit. Jak já s oblibou říkám (omlouvám se, že budu sprostá): Komu se to nelíbí, ať si p*del políbí! No nemám v tomhle pravdu? Nejde o to, vystupovat jako namyšlená nána, můžeš samozřejmě vyslechnout něčí názor a diskutovat o tom, ale pokud ti někdo do obličeje vychrlí nekonstruktivní kritiku plnou vulgarit, tak víš, co dělat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!