Laky na nehty: Essence Colour and go

25. června 2013 v 21:14 |  Kosmetika
Ahoj, jsem tu s další recenzí, tentokráte na laky na nehty od Essence z kolekce Colour and go. Testovala jsem tři laky v 5 mililitrové lahvičce ze starší kolekce a z té novější pak modrý lak v 8 mililitrovém balení.

Štěteček: U menšího balení se se štětečkem ještě nějak poperete, ale u toho většího už to jen tak nepůjde. Je totiž velký a rozřepený, takže lakovat s ním je poněkud obtížné.
Výdrž: U obou verzí není nijak vysoká. Vydrží průměrně tak 2-3 dny, potom musíte znovu opravovat. Lak v osmimililitrové lahvičce dost zatuhnul, takže už se s ním nedalo normálně pracovat, pokud tedy nechcete mít na rukách jakousi blemcaninu.
Schnutí: Laky, které jsem si pořídila já, schnou rychle, ale liší se kus od kusu, takže s některými strávíte opravdu hodně času.
Krytí: U odstínu 03, což je obyčejná tělová barva, je krytí dost slabé, jedna vrstva nestačí. U ostatních nemám problém.

Barvy: Škála odstínů mi vyhovuje, ačkoliv mám opět problém s osmimililitrovou lahvičkou, jelikož to vypadalo, jakobych si nehty natřela inkoustem.
Cena: 5 ml=cca 30 kč, 8 ml= cca 50 kč
Celkové hodnocení: Oceňuji velký výběr barev a nízkou cenu, ale to je tak všechno. Laky tuhnou, špatně se nanášejí, u některých je špatné krytí. Modrý lak ostínu 129 u mě naprosto propadl, doufejme, že dvě nové kolekce od Essence budou lepší, určitě čekejte recenzi. Sečteno a podtrženo, tyto laky si ode mě vysloužily 2 body z pěti.
Omlouvám se, má tam být "colour", překlep:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!