Duben 2013

Todays >coffeee<

15. dubna 2013 v 19:08 Deník
Dnes byl vcelku normální den. Když jsem přišla do školy, pár lidí mi pochválilo oblečení a jako vždy jsem si povídala s kamarádkami. Předměty byly docela v pohodě, dostala jsem dvě jedničky, takže super. Pak jsem šla domů, surfovala jsem po netu a pak dala jsem si ledovou kávu (na obrázku, ale mobilem, tak berte s rezervou)+cookies. Přišli pro mě kamarádky, jestli nechci ven, samozřejmě, že jsem šla, i když jen na chvíli. Doma jsem dodělala zbývající úkoly do školy+ještě opáčko matiky.
Btw. jsem ráda, že už je jaro, konečně nemusím nosit bundu:D. Každopádně každé počasí mi leze krkem, snad jenom déšť je pro mě nějak příjemný (i když většina lidí ho nesnáší).

Jak se máte vy? Taky jste rádi, že je jaro? Nebo máte radši zimu?

Řasenka: NYC Show Time

6. dubna 2013 v 18:50 Kosmetika
Ahoj, dnes vám přináším další kosmetickou recenzi, konkrétně na řasenku od NYC a musím říct, že jsem byla příjemně překvapena!

Kartáček: Je klasický, takový, který známe z většiny řasenek. Je fakt, že někdy nabírá řasenky až moc, ale to není nic, co by se nedalo napravit, i když to umí líčení znepříjemnit.
Barva: Pouze při jednom nanesení není téměř vidět, musí být více vrstev.
Konzistence: Co oceňuji, je to, že nedělá žmolky a nerozmazává se. Také neslepuje řasy, což je velké plus!

Učící den

6. dubna 2013 v 18:29 Deník
Dneska je víkend, takže jsem se musela docela dost učit matematiku. Asi se půjdu učit i dál, ale moc se mi nechce:).
Ráno jsem vstala, když už ostatní byli vzhůru a klasicky zapla televizi, kde jako vždy nic nedávali. Pak jsem se nasnídala a šla do knihovny. Půjčila jsem si knihu Rebelky, na kterou jsem četla dost recenzí. A pak samozřejmě ještě nějaké knihy s příklady na matiku. Řeknu vám, že nějaké příklady mi daly dost zabrat na pochopení, ale jsem ráda, že už v tom tak neplavu, protože dřív byly moje matematické znalosti značně omezené...
A ne každý den je veselý..."kamarádka" (v uvozovkách, protože mě stejnak pomlouvá...) je na mě naštvaná za něco, za co stejně nemůžu. I když sama jsem holka, tak logiku holky nikdy nepochopím:(, každopádně doufám, že se situace brzy vyřeší, nechci se s někým zbytečně hádat. Zítra se vydávám do obchodu, chci se zaměřit hlavně na nákup doplňků a asi na blogu založím rubriku Nákupy, ze které si pak třeba můžete vzít inspiraci.

My normal day

5. dubna 2013 v 16:42 Deník
Ahoj! Jak jste si všimli, je tu nová rubrika, ve které se vám budu "svěřovat". Mimochodem: Taky jsem založila FB stránku blogu, ale ještě tam nic není (jenom popisek), protože je to zatím na nic, když sem skoro nikdo nechodí. A je tu ještě jedna novinka, ale to už je taková dílčí záležitost: Budu dělat rámečky u všech fotek tady na blogu a budu se snažit fotit častěji i vlastní fotky (můj foťák je ale momentálně v indispozici).
Tak přejděme k dnešnímu dni. Vy jste určitě hrozně "natěšení", co nového se o mně zase dozvíte. Ráno jsem vstala a "těšila" se do školy. Vstávám obvykle v šest, abych se stihla nalíčit. No ne, že bych se líčila hodinu, ale jsem ráda, když všechno na "jedno brdo" a mám ještě nějakou časovou rezervu. Případně se taky můžu něco doučit, zopakovat atd. Pak jsem se koukala na Snídani s Novou. Moderovali zrovna Tomáš a Tomáš, takže to byla aspoň trošku sranda. No, a pak jsem šla do školy. Zazvonila jsem na kámošku a ty tři minutky ke škole jsme si povídaly. První hodinu byl Čj, takže jsem dostala jedničku. A pak čas plynul jako bych byla v mrazáku. Tolik nezajímavých informací! Naštěstí jsem (aspoň doufám) přežila v psychickém zdraví. I když ohroženo bylo i zdraví fyzické: obědem. Nejenže byla hrozná fronta, ale ještě jsou obědy ve škole...prostě hrozné. Máme na výběr více obědů, ale většinou nestojí za nic ani jeden.

Pár slov o mně a blogu

3. dubna 2013 v 14:09
Tento článek slouží jako představení mé osoby. Jmenuji se Anastasia Cavey. Tento pseudonym jsem si zvolila, jelikož je pro blog zajímavější než mé vlastní jméno. Jako každá teenagerka se zajímám o módu, líčení nebo celebrity. Tento blog jsem si založila, abych se s ostatními podělila o to, co je zajímá a sama tím zabila čas. Motto tohoto blogu je "O dívkách pro dívky", takže věřím, že si tu každá z nás najde to svoje.
Pár informací o blogu:..............................................................................................
Založení: 4. března 2013
První článek...byl o Laně Del Rey. Pár vět o tom, že má přijet do ČR...
Designy...si buď najdu free na jiném blogu, ale většinou se snažím vyrábět je sama...
Návštěvnost...je bohužel málo lidí, ale snad se to brzy zlepší...
Články...jsou autorské (prosím, nekopírovat) a fotografie se snažím čerpat z nejrůznějších zdrojů...

Pár informací o mně:................................................................................................
Jméno: Anastasia Cavey (pravé jméno si nechám pro sebe)
Záliby: Blogování, psaní, čtení, čas trávený s přáteli
Nej. seriál, film, pořad: Na telku moc nekoukám (nic nedávají)
Oblíbená kosmetická značka: Těch je dost, ale nejčastěji kupuji věci od NYC
Oblíbená značka oblečení: Často chodím do Gate, ale v NewYorkeru je to taky bezva:). Nepohrdnu ani Tally Weijl
Bloguji už...Jedna, dva...Páni! Už sedmým rokem
Předchozí blogy...těch jsem měla nepočítaně!

A to je vše, ostatní si nechám pro sebe:)

Lady Gaga se bude vdávat toto léto!

1. dubna 2013 v 12:55
Lady Gaga
Blízký přítel zpěvačky Lady Gaga podal nějaké informace o jejím stávajícím vztahu. Vypadá to, že je vše na dobré cestě-bude se vdávat!
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!