Make-up: Miss Sporty So Energetic Natural Radiance

4. března 2013 v 17:20 |  Kosmetika
Dnes si vezmu na paškál tento make-up od Miss Sporty z názvem So Energetic Natural Radiance. Slibuje vůni jahod, zklidňování pokožky a neutralizaci červených skvrn a ochranu pleti proti volným radikálům. Abych se přiznala, tak tato recenze nebude asi zrovna dvakrát veselá.

Balení: Obal produktu je v celku nevýrazný. Jelikož je v pleťové barvě, tak v regále nevynikne, i když spíš než obal přitáhne jeho nízká cena.

Vůně: Ze slibované vůně jahod nic nebude. Tento make-up totiž kolem jahod ani nechodil, je cítit akorát jakýsi chemický pokus o navození tohoto aromatu. Naštěstí po nanesení tato "vůně" moc cítit není, což je tak jediné jeho plus.

Odstíny: Překvapilo mě, že odstíny jsou k dostání pouze tři: light-medium-dark. Já jsem bledule, takže jsem si logicky vybrala light, ale ne každý může mít s výběrem odstínu takové štěstí, jako já. Někde jsem četla, že si vybrali medium a po několika hodinách se barva chytla do oranžova! Když tedy budete tento výrobek zkoušet, na ten odstín si dejte bedlivý pozor.


Jak vypadá na obličeji: Dalším nedostatkem je špatná krycí schopnost. Pupínky a kruhy pod očima jsou stejně vidět jako před nanesením. Místy mi konzistence přípravku připomíná obarvenou vodu, není příliš hustý, ale jinak se roztírá dobře. Podle mě však nesplňuje ani jednu ze slibovaných věcí, občas dokonce pokožku spíš dráždí, než zkliďnuje.

Celkové hodnocení: Tento make-up mě velice zklamal. Už nikdy si nekoupím nic od této značky. Ano, cena je sice nízká, ale mnohem lépe uděláte, když si koupíte něco trošku dražšího ale kvalitnějšího. Tohle jsou opravdu vyhozené peníze za rádoby make-up, proto je mé celkové hodnocení 0/5.

Cena: 78-95 korun
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!