Jak zhubnout-1. část

31. března 2013 v 17:22
Asi každá z nás by chtěla mít krásnou postavu, kterou mají modelky z časopisů a naše oblíbené celebrity. Jak toho docílit se dozvíš v novém hubnoucím seriálu tady na blogu!


V první řadě je velmi důležité si uvědomit, že to, co vidíme v časopisech a médiích obecně, není většinou ani trochu skutečné. Takové fotky neberte za vzory, jelikož je to jen honba za něčím, co vlastně ani neexistuje.
Fergie without Photoshop
Lindsay Lohan without Photoshop
Není potřeba mít míry jako nějaká modelka. U nich, když přiberou, tak je toho hned plný bulvár, ale na tebe se nikdoo tak kriticky dívat nebude. Takoví lidé jsou neustále pod drobnohledem, takže o svou postavu pečují o poznání jinak. Je ale třeba uznat fakt, že taková životospráva plná diet nesvědčí vůbec nikomu.
Dále se zamysli nad tím, zda vůbec potřebuješ zhubnout. Pokud se chceš jen rovnat již zmíněným modelkám, ale jinak je tvá váha v pořádku, tak se do ničeho nepouštěj, protože by ses mohla dostat do pořádného maléru, připrat je totiž těžší, než zhubnout! Pokud ale víš, že je něco v nepořádku, tak je tento článek přesně pro tebe.

Nemůžeš hned čekat zázraky. Hubnutí není proces na pár dnů, musíš k tomu přispůsobit svůj život. Jak žiješ, tak je to znát na tvé postavě. Když budeš jíst rychle a hodně a náplní tvého volného času bude počítač nebo televize, tak se s postavou snů můžeš klidně rozloučit. Takže první, co bych doporučila udělat, je vytvořit si seznam. Do něj si napíšeš kolik času denně věnuješ lenošení a kolik sportovním aktivitám. Nemusíš hned začít běhat maratony nebo bůhví co ještě! To by ti taky asi na zdraví taky moc nepřidalo. Stačí, když si budeš dělat delší procházky a budeš se méně věnovat sedavým aktivitám. Dnešní doba je také velmi rozmanitá na různé kurzy a kroužky, takže si zkus najít, kde je ve tvém okolí například nějaký taneční kurz. Nebo se také můžeš porozhlédnout po sportovním středisku-je toho spousta!
Jedinou překážkou ve svém hubnutí jsi ty, takže nic na nikoho nesvaluj a pusť se do toho!
Takže, abychom to shrnuli, nevěř časopisům, nedrž diety (a už vůbec ne hladovku) a neber žádné tablety "na hubnutí".
Tvé tělo ti bude vděčné za zdravou a pravidelnou stravu a přiměřenou dávku cvičení.

Další tipy na hubnutí se dozvíš v příštím díle!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na blogu jsou autorské (kopírovat se zdrojem). Ilustrace pocházejí od Inslee Haynes nebo z google.cz
Děkuji za návštěvu!